Za pravidelnou výchovu hráčů, nikoliv za z sbírání mistrovských titulů.

Na začátku měsíce května jsme spolu vtipkovali a spekulovali kdo tuto cenu získá.. o pár týdnů později se stresoval, že se nebude moci roztrhnout a odjet ze soustředění vyzvednout si ocenění. Takto bych nazval typické starosti Petra Judy.
Ocenění je ve správných rukou. Byť výsledky mládeže ve Velmezu jsou průměrné. Jenže to není to čím by se Petr chtěl primárně prezentovat. Domlouvá se a získává hráče z celé Vysočiny. Učí je týmové kultuře a každý Velmezák by koukal, jak kluci z jiných měst na Velmez nedají dopustit.
A nakonec jeho péče o mládež, jak na krajské tak hlavně na republikové úrovni. Tím je myšleno, že tvoří soutěže, stará se o mládežnické reprezentace, a to vše ku prospěchu hlavně sportovní stránky volejbalu.
Sečteno a podtrženo , Velké Meziříčí má nejlepšího trenéra v republice.
Něco jako Jarda Jágr v hokeji nebo Helča Vondráčková ve zpěvu, tak i každý volejbalový klub potřebuje, svého funkčního veterána nebo legendu. Záleží co se vám víc líbí.


A Velmez dýchá a dál i bude díky Petrovi! Děkujeme!

Více o anketě Volejbalista roku: https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/anketu-volejbalista-roku-poprve-ovladli-gabriela-orvosova-a-marek-sotola-25633.html