V pořadí čtvrtý turnaj se odehrál v sobotu a neděli v Liberci, který byl hostitelem třetí výkonnostní skupiny. Naši mladíci s bilancí 2 vítězství a 2 porážky sice sestoupili do čtvrté skupiny, ovšem s předvedenou hrou musí být spokojeni. To je v současné mnohem důležitější než celkový výsledek. Měla stoupající úroveň! Nasazení, emoce, pořádek na hřišti, herní systém. Vše bylo na úrovni a bylo se na co dívat. Svou roli sehrála bohužel naše nezkušenost, jinak nelze nic vytknout. Družstvo se dotváří za pochodu, pomalu se sehrává a proti zkušenějším musíme nedostatky nahrazovat bojovností. A ta je na úrovni, hlavně v posledním zápase s Příbramí, kdy jsme otočili ze stavu 0:2 na vítězný 3:2.
Dvanáct hráčů, z nichž se většina dostala na hřiště, má na čem nyní stavět. Čekají nás ještě dva turnaje a tam to už musí být vidět.
Nahrávači: Šimon Veselý, Honza Vacek (výborně zahrál i jako univerzál), Pavel Prudík, blokaři: Michal Sobotka, Adam Dobrovolný (kapitán), Dimo Mirošnik, smečaři: Matěj Janák, Ondra Opršal, Robin Veselý, univerzálové Martin Čumpl (zaskočil úspěšně i na smeči), Mikuláš Zedníček, libero Matěj Vlk. Trenérem je Ondra Žaba, kterému se úspěšně daří dávat týmu jasnou identitu.