V sobotu 19.11. po první zimní výpravě směrem na Moravu, kdy byla dokonce uzavřená dálnice u Domašova, byl prvním vítězstvím včasný příjezd na halu ABC v Novém Jíčíně. Ve skupině jsme se postupně utkali se Znojmem ( vítězství 2:1 ), s Kojetínem ( vítězství 2:0), s VS Ostrava ( vítezství 2:0) a se Zlínem (porážka 0:2). Tři vítezství a jedna porážka znamenala ve skupině druhé místo.

Poslední sobotní zápas byl čtvrtfinále proti týmu z Letovic. Bohužel nás soupeř držel pod tlakem dobrým podáním a odhodlanou hrou v obraně. Prohráli jsme 2:0. Druhý den byl tak ve znamení boje o 5 – 8. místo, stejně jako v prvním kole českého poháru, kdy jsme se umístili na celkovém 7. místě v Moravské skupině.

Nědele 20.11 nám nadělila soupeře z BlueVolley Ostrava, který nás výrazně převažoval výškou, ale odhodlání splnit si průbežný cíl a skončit na lepším místě než posledně bylo obrovské. Nutno podtknout, že soupeř udělal od prvního poháru velký pokrok. My očividně asi také, Blúčko v prvním setu ničím nevzdorovalo. Druhý set jsme začli rozpačitě, lehké míče neokořenil důraz a chuť být kretivní. Naštěstí nás osvěžilo pár povedených dlouhých výměn, které jsme vyhráli. Bluevolley Ostrava porážíme 2:0. Další zápas o 5. místo proti Svitavám!!!

Touha. Toužím za celý svůj tým, abychom hráli tak, jako do stavu 15:13 pro nás v prvním setu. Svitavy jsou tým, který vévodí našemu Krajskému přeboru a nám se je zatím nepodařilo porazit. Bohužel prohráváme i tentokrát. Dokonce si odnášíme šrám v podobě druhého setu, ve kterém jsme nedali ani patnáct bodů, soupeř nás držel pod tlakem výborným plachtícím podáním. Svitavy nás poráží 2:0.

Celkově jsme vybojovali 6. místo, zlepšeníje to výsledkové, ale i našeho výkonu. Přeji všem hráčům pokračující vzestupnou tendcenci. Ať vám chutná tvrdá dřina kluci moji. Bez ní se neobejdeme. Děkuji rodičům za důvěru a hráčům za vzorné vystupování.

Sestava: Zdeněk Novák (kapitán), Jan Šebesta, Filip Svoboda, Tobiáš Veselý,Filip Štrejbar, Simom Kroulík, Zbyněk Pospíšil, Vítek Homola, Ondřej Hladík, Filip Šiljeg,Teodor Wollmth, Štěpán Kalivoda.