V sobotu 11.9.2021 naše výprava složená z jedné dvojice, reprezentující náš klub v červeném minivolejbalu a jedné trojice, která se zúčastnila v modré kategorii.
Abych to objasnil. Minivolejbal je rozdělený podle barev. V červeném se smí hrát jenom prstama, dokonce v rozehře mohou hrát i jednou nad sebe. V této barvě nás reprezentoval Šimon Babák a Saša Salašová. V modrém se hraje už všem, dokonce smí i blokovat. V této barvě za náš tým nastoupili: Vít Homola, Zbyněk Pospíšil a Jiří Slatinský.
Turnaj se odehrával v příjemné atmosféře na fotbalovém hřišti. Organizace byla jasná a vše probíhalo bez komplikací. Úroveň mě velice překvapila, hlavně teda pokud mluvím o hře našich týmů. Taky bych řekl, že jsem byl rozčarovaný z toho, jak všechny děti prožívaly ne jen vítězství, ale i porážky. To si myslím, že je velmi důležité.
Saša a Šimon skončili na krásném třetím místě z jedenácti týmů. Zbýňa, Víťa a Jirka se nakonec po sedmi vítezstvích a jedné prohře radovali z druhého místa.
Turnaj hodnotím velmi kladně a řekl bych, že je důležité, dokonce nezbytné takto děti nechat hrát a nechat je ať sami objevují. Proto je nezbytné, aby na tyto turnaje jezdili i trenéři starších kategorií, aby viděli co vše děti ve hře napadá a kam až se dá učení volejbalu posouvat.