Na začátku nové sezóny jsme navštívili tři turnaje.
Začali jsme 31.7-1.8 volejbalovou Dřevěnici.

Tradiční turnaj kde začínáme sezónu nabídl účast našich třech juniorských potažmo kadetských týmů a jedenoho mužského. Důležité bylo zahájit sezónu ve velkém počtu a to se nám povedlo. Vítězství na nad antukovou špičkou z Benátek bylo skvělou laskominou pro tento první volejbalový víkend v nové sezóně.


14.8. Kojetín

Tento turnaj bych nazval „volejbalový marathon“. Nově složený kadetský tým a juniorský tým se řvalo statečně v druhé výkonnostní skupině. Kadeti o skóre nepostoupili do vyřazovacích bojů. Junioři, stejně jako Můžu ve čtvrtfinálových duelech, ve vypjatých koncovkách padli. Zde se plně zapojila nová posila juniorského a mužského týmu Tomáš Kopecký.

21.-22. Lupenice.
Krásné prostředí a milý turnaj. Takto se dá nazvat dlouhá sobota, která končila v jednu ráno přejezdem na soustředění do Mikulova.
Sobota nabídla náš juniorský tým v druhé třídě a mužský tým v první třídě. Junioři zkoušeli různé varianty a dá se říct že oba týmy po absenci muži improvizovali. Matouš Špaček hrál solidně na postu univerzála a nadruhé straně Dominik Medek musel hrát na bloku. Turnaj se vydařil a takto jsme zakončili turnajovou sezónu.

Vřelé díky patří těm kdo nás tradičně na turnaje zvou.

Junioři a Kadeti pokračují soustředěním v Mikulově. 27.8 na ně navazují Muži.