Český pohár žáků spěje pomalu k svému vyvrcholení. O víkendu se odehrálo předposlední kolo. 24 družstev je rozděleno do třech výkonnostních osmiček. Naše družstvo hraje v té prostřední. Turnaj se konal vČeské Lípě. Zahájili jsme výborně. Porazili jsme Slavii Liberec 2:1. Našeho tradičního rivala. Potom následovala porážka spražským Prosekem. Ta se očekávala. Následovaly dvě porážky spapírově slabší Plzní a Českým Krumlovem. Sice obě byly 1:2, ovšem tyto zápasy se měly vyhrát. Poslední sobotní soupeř Nový Jičín nám šanci nedal a my neuhráli ani set.

  Český pohár žáků spěje pomalu k svému vyvrcholení. O víkendu se odehrálo předposlední kolo. 24 družstev je rozděleno do třech výkonnostních osmiček. Naše družstvo hraje v té prostřední. Turnaj se konal vČeské Lípě. Zahájili jsme výborně. Porazili jsme Slavii Liberec 2:1. Našeho tradičního rivala. Potom následovala porážka spražským Prosekem. Ta se očekávala. Následovaly dvě porážky spapírově slabší Plzní a Českým Krumlovem. Sice obě byly 1:2, ovšem tyto zápasy se měly vyhrát. Poslední sobotní soupeř Nový Jičín nám šanci nedal a my neuhráli ani set. Po sobotě a před nedělí jsme na záchranu druhé osmičky moc šancí neměli. Ovšem hned první nedělní zápas přinesl překvapení. Favorizovaná Česká Třebová nakonec odešla poražena 1:2. Tento výsledek při vyvrovaném turnaji nám již stačil kzáchraně skupiny. Nic na tom nezměnila ani porážka sdomácí Českou Lípou. Před posledním finálovým turnajem, který se uskuteční pro všechny osmičky ve dnech 21. – 23.3. vHradci Králové, máme naději naše postavení ještě vylepšit, protože již bude k disposici zraněný Eda Heřmánek.

Přehled výsledků: Velké Meziříčí – Slavia Liberec 2:1 (-19, 8, 10), – Prosek 0:2 (-19,-17), – USK Plzeň 1:2 (-23,19,-12), Český Krumlov 1:2 (22,-23,-12), – Nový Jičín 0:2 (-10,-17), Česká Třebová 2:1 (-20, 16, 7), – Česká Lípa 0:2 (-18, -20)