starší žáci 

sezona 2020-2021

Hráči se dostávají do herního procesu. Každý má svojí důležitou roli a využívá k ní svojí herní dovednost. Starší žáci hrají stabilně krajský přebor a jsou každoročním účastníkem Českého poháru.

Trenéři týmu st. žáků

Štěpán Žába

Mým cílem je, co nejvíce dětí naučit zdravému a slušnému chování a touze po úspěchu. Ať už po úspěchu v osobní nebo sportovní rovině. Sport je ideální prostředek a volejbal obzvlášť. Přál bych si v Meziříčí vytvořit tak úspěšnou základnu jako máme v juniorech a přivést k volejbalu hráče, pro které bude volejbal vším a když z nich nebudou světový hráči, tak aspoň kvalitní lidé se správnými hodnotami, které získali právě ve volejbale.

Michal Janák

Cílem pro mě jako trenéra starších žáků je, aby se kluci v tomto věku (12-15) do volejbalu zamilovali, aby nechtěli vypustit jeden jediný trénink, protože už to je zodpovědnost vůči ostatním spoluhráčům. Aby chtěli sami vyhrávat v každém zápase, jak na volejbalovém hřišti tak potom v tom normálním životě.

Tréninky

Úterý

17:30 – 19:30

Zš Sokolovská, ul. Bezděkov

Středa

16:00 – 17:30

Zš Komenského

Čtvrtek

17:00 – 19:00

Zš Sokolovská, ul. Bezděkov

Novinky a aktuality

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Sledujte nás na našich sociálních sitích

Několikrát týdně zveřejňujeme příspěvky, které vám umožní nahlédnout do života v našem klubu … 
Aktuální informace a novinky z našeho klubu sledujte na facebooku, instagramu a youtube kanálu.