V neděli 3.10.2021 jsme s naší žákovskou družinou vyrazili na turnaj krajského přeboru do Žďáru nad Sázavou. Cestování vlakem máme rádi, sblíží to celý tým, dokonce je i vidět, kdo jak prožívá blížící se utkání, kdo je nervózní a nebo naopak, kdo si nad míru věří.
Po domluvě s pořadateli jsme se domluvili na systém třech hraných setů do 25 bodů. První zápas jsme nastoupili proti Havlíčkovu Brodu. Soupeř byl schopný dát pět a víc kvalitních podání za sebou a to právě rozhodlo. My jsme na podání i na útoku udělali dost nepřesností a tak i po soupeřově prostřídání nepřišlo ani vítězství ve třetí m setu. VM x Havl. Brod 0:3
Druhý zápas jsme nastoupili proti domácím. Po začátku plného chyb a es na naší straně jsme dotahovali stav 24:17 pro domácí, když náš Pavel Stehno se utrhl na podání a za stavu 24:22 nás utnul rozhodčí svým necitelným rozhodnutím, ale asi dobře, protože od té doby jsme byli daleko lepší a připravenější tým. Zápas jsme vyhráli 2:1. Domácí bych chtěl ocenit za hru na jednoho nahrávače, popravdě jsem si myslel, že v kraji budeme jediní, kdo to takhle budou hrát.
Třetí zápas jsme prohráli s Hrotovicemi 2:1 v tomto zápase se ukázala naše nepřipravenost v mezihře. Náš výkon i přes porážku nebyl vůbec špatný, věřím že s rostoucím počtem zápasů přijdou zkušenosti k tomu, abychom takovéto zápasy dotáhli do vítězného konce.

Sestava: Zedníček,Prudek,Sobotka,Stehno,Novotný,Šiljeg,Pospíšil,Novák,Homola,Trojan