Žáci velkomeziříčského Spartaku vykročili velmi slibně za druhým turnajovým vítězstvím v neděli 16.10.2011. Byli pořadateli dalšího kola Krajském přeboru, kterého se účastní celkem 4 družstva z Vysočiny. Soutěž se hraje turnajovým systémem vždy 2x na půdě každého týmu. Minulé kolo se odehrálo v Hrotovicích, kde jsme uspěli ve všech třech utkáních shodně 2:0 na sety. Tuto neděli se všechny celky sjeli v tělocvičně na Bezděkově, aby změřili svoje síly. Jak se ukázalo, místní družstvo bylo opět nejlépe připravené.

Žáci velkomeziříčského Spartaku vykročili velmi slibně za druhým turnajovým vítězstvím v neděli 16.10.2011. Byli pořadateli dalšího kola Krajském přeboru, kterého se účastní celkem 4 družstva z Vysočiny. Soutěž se hraje turnajovým systémem vždy 2x na půdě každého týmu. Minulé kolo se odehrálo v Hrotovicích, kde jsme uspěli ve všech třech utkáních shodně 2:0 na sety. Tuto neděli se všechny celky sjeli v tělocvičně na Bezděkově, aby změřili svoje síly. Jak se ukázalo, místní družstvo bylo opět nejlépe připravené. Postupně si vyšlápli na Třebíč, která má velmi mladý tým a do budoucna s ním budeme muset počítat, na Hrotovice, které jsou pravidelným účastníkem a oba celky dokázali porazit „rozdílem třídy“. Posuďte sami: VM x Třebíč (25:7, 25:6), VM x Hrotovice (25:19 a 25:8). Nejtěžším utkáním byla konfrontace mezi velkomeziříčskými borci a hráči z Jihlavy. První set nasvědčoval jasnému vítězství domácích. Po výsledku 25:12 by nikdo zřejmě ani nepochyboval. Jihlavští bojovníci však vytasily svoje zbraně v setu druhém, který získaly na svoji stranu poměrem 25:16. Rozhodující byla „zkrácená hra“ do 15 bodů. Nástup domácích 8:0 v tie-breaku dokazoval, že soustředěnost na každý míč je velmi dobrá a soupeři věnovali v celém setu pouhé 4 body. Celkem tedy po dvou odehraných turnajích mají hráči z Velkého Meziříčí plný počet bodů. Pro hráče i trenéry je vítězství odměna za dobře odvedenou práci. Vždyť trénování 3x týdně po dvou hodinách a turnaje každých 14 dní není nic jednoduchého. Pro ty, kteří by měli zájem si to vyzkoušet, ať se přijdou podívat každé úterý a pátek od 17:00-19:00 a čtvrtek od 16:30-18:30 do tělocvičny na Bezděkov.

Hráči, kteří se podíleli na vítězstvích: Pokorný Marek, Juda Patrik, Láznička Jiří, Vácha Tomáš, Košábek Adam, Kubát Michal, Štipák Miroslav, Kuřec Filip, Sayed El Sayed, Hrůza Vlastimil a Pešek Jiří.

Ve Velkém Meziříčí dne 18.10.2011 Petr Vašíček