You are hereMUŽI V 2. LIZE

MUŽI V 2. LIZE


By judapetr - Posted on 10 Listopad 2016

Verze pro tisk
IMG_9280.JPG

Muži v České Třebové. Ta po loňském posledním místě v 2.lize svou ligovou pozici nakonec uhájila¬ a v prvním kole překvapivě porazila dvakrát Hrotovice. Každopádně jsme ale jeli do Třebové jako favorité. Naše ambice jsou podstatně vyšší jak ambice soupeře. Přesto zápas nezačal pro nás dobře. Dlouho nám trvalo než jsme se v hale pořádně rozkoukali. Hráli jsme zde podruhé a podruhé nám trvalo celý první set, než jse dostali vůbec do nějakého rytmu. Soupeř toho dobře využil a vypadalo to, že set vyhraje. My byli proti, sice trochu se štěstím, ale nakonec jsme třebovské udolali. V dalších setech jsme již otěže zápasu drželi pevně v rukou a oba zápasy jsme dovedli do vítězných konců . Neztratili jsme ani set (Česká Třebová -Velké Meziříčí 0:3 (-23,-17,-22), 0:3 (-18,-15,-19) a upevnili jsme si první místo v tabulce. Ovšem ty nejtěžší zápasy nás teprve čekají.

Následující zkouškou byl zápas doma s dalším nováčkem soutěže (po Chvaleticích), družstvem Malé Skály. Hrálo se 5. 11. v naší tělocvičně za kostelem. Oba zápasy skočily shodně 3:0 pro náš tým. Tím jsme odskočili pronásledovatelům o 3 body a jsme doposud jediným neporaženým družstvem v soutěži. Velké Meziříčí - Malá Skála 3:0 (20,14,14) a 3:0 (17,15,15).

V sobotu 12.11. nás ovšem čeká dvojzápas z těch nejnáročnějších. Jako domácí tým přivítáme loňského účastníka 1. ligy Slavii Hradec Králové. Ovšem domácího prostředí jsme se vzdali ve prospěch kadetů (budou hrát v tělocvičně za kostelem 2. kolo extraligy) a jelikož i v náhradní hale v ZŠ ve školní ulici je plno, jsme nuceni sehrát oba zápasy v Hradci Králové. (Budeme tam hrát potom i odvetu). Přesto jedeme za co nejlepším výsledkem, protože i my se nebudeme bránit hrát 1.ligu, pokud si ji vybojujeme.

Velké Meziříčí, 10.11.2016 Petr Juda