Po letošní (ne)sezóně všech sportů se rozhodl Český volejbalový svaz uspořádat pro všechny koncové ročníky Letní ligu ČR. Již před 14 dny se zúčastnili naši mladší žáci (ročník 2007) turnaje v Kojetíně. My jsme se rozhodli přihlásit k organizaci Letní ligu starších žáků (ročník 2006) u nás ve Velkém Meziříčí. Tato akce nám byla následně přidělena. Do turnaje se přihlásily tyto týmy: Velké Meziříčí A, Velké Meziříčí B, Green Volley Beskydy, Brno, Zlín, Choceň, KCM Olomouc a Kralupy nad Vltavou. Turnaj se odehrál na antukových kurtech na Areálu zdraví. Po odehrání základních skupin se utvořily čtvrtfinálové dvojice: 


Velké Meziříčí A – Velké Meziříčí B                     2:0

Kralupy nad Vltavou – Green Volley Beskydy     0:2

Zlín – Choceň                                                      2:0

Brno – KCM Olomouc                                         2:1


Semifinále: 

Velké Meziříčí A – Green Volley Beskydy           0:2

Zlín – Brno                                                          0:2


O třetí místo:

Velké Meziříčí A – Zlín                                        2:1


Finále:

Green Volley Beskydy – Brno                             2:0


Zatím co pro náš tým A to byl poslední turnaj v kategorii starších žáků (konečné 3. místo), pro tým B (8.místo) byl tento turnaj přípravou na další sezónu v kategorii starších žáků. Klukům z obou týmů patří poděkování za předvedenou hru. 


Sestava Velké Meziříčí A: Matěj Janák (kapitán týmu), Robin Strnad, Antonín Homola, Filip Trojan, Jakub Sklenář a Robin Veselý.

Sestava Velké Meziříčí B: Mikuláš Zedníček (kapitán týmu), Šimon Veselý, Michal Sobotka, Adam Vidlák, Petr Novotný, Pavel Prudek, Pavel Stehno a Zbyněk Pospíšil
Velké poděkování patří Vojtovi Hladíkovi a Honzovi Vaninimu za odpískání všech utkání, dále Víťovi Homolovi za otáčení skóre celý den a v neposlední řadě Hospodě na Areálu zdraví za občerstvení.