Ano, to je normální v nejvyšších sportovních soutěžích.

 

Proč právě letos?

Ano, to je normální v nejvyšších sportovních soutěžích.

 

Proč právě letos?

Tak třeba: jubilejní desetileté působení Velkého Meziříčí v nejvyšší volejbalové soutěži juniorů, tým pod vedení kouče Petra Judy (který mimochodem rovněž vedl mančaft před deseti lety, se kterým později vybojoval 3. místo!!! Na základě úspěchů v mládežnických soutěžích se dostal k postu trenéra nejvyšší volejbalové soutěže mužů v Brně, později trenér národního družstva kadetů a hlavní doktor národního družstva mužů.) Rovněž stojí za zmínku, že za posledních pět let umístění na pozicích 1. – 4. se místním juniorům nepodařilo. Dalším důvodem, proč právě letos, je, že letošní sezona je dobře rozehraná (17 výher a 7 proher – mezi výhry se řadí cenný skalp loňského mistra soutěže – Brna).

 

O co půjde?

Po poměrně hladkém (3x 3:0) postupu do play-off přes Slavii Liberec narazíme na Vavex Příbram. Papírového favorita, složeného převážné z hráčů národního družstva kadetů doplněný hráči se zkušenostmi z extraligy mužů.

 

Kdy?

Tento víkend! V sobotu 27. 2. od 17:00 a v 28. 2. od 10:00.

 

Přijďte nás podpořit a zpestřit si tak sobotní odpoledne a nedělní dopoledne o pohledný volejbal a nezapomenutelný sportovní zážitek!

 

Hraje se celkem na 3 vítězné zápasy, přičemž vítěz postupuje do skupiny o 1. až 4. místo.

 

Těšíme se na Vás!

 

Zdeněk Málek, #17, kapitán