Už jsem to párkrát zmiňoval ve svém psaní o volejbale. Je to možná právě ta jednoduchost, ale proto to děláme. VÍTĚZSTVÍ, ZLATÉ MEDAILE, V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ CHUŤ NEPORAZITELNOSTI NA POSLEDNÍM TURNAJI PŘED ZRAKY RODIČŮ,KAMARÁDEK A SPOUSTY ZNÁMÝCH TVÁŘÍ.

Co víc si přát na závěr této krušné sezony. Život trenéra jsou především porážky, ale toto byla příjemná nedělní třešnička s opačnou příchutí.

Patří velký dík všem trenérům, co se na tomto ročníku podíleli. Doufám, že vydržíme minimálně v tomto složení i další roky. V krajské soutěži jsme pouze 4 týmy, ale i tak kvalita volejbalu měla vzestupnou tendenci a před všemi smekám.

Celkové pořadí Krajského přeboru: 

1. TJ Spartak Velké Meziříčí,

2. Jiskra Havlíčkův Brod,

3. TJ Žďár nad Sázavou,

4. Sokol Hrotovice

Vítězný tým, vítězný typ v čele, odhodlání a obrovský zápal.  Toto ukázali hráči se kterými se po této sezoně rozloučím a je čeká přechod do starší kategorie. Den předtím mě uklidnil, jelikož se náš kapitán Michal Sobotka zúčastnil extraligy kadetů a dokonce úspěšně odehrál celý druhý zápas. Jsem za něj moc rád a v neděli to jen potvrdil. Na poslední chvíli se dozvěděl, že bude hrát na jiném postu než je zvyklý a zhostil se toho skvěle. Petr Novotný bude doma za sportovce a tomu si myslím, že nikdy nevěřil ani on sám. Petře, věř že sportovec být můžeš, volejbal máš v sobě! Měl jsem velkou radost, jak si hrál před očima táty, dědy a babičky. Mikuláš Zedníček až na nás vypustíš drsňáka tak se všichni poděláme. V to věřím! Pavel Prudek stoprocentní hráč na nejdůležitějším postu. Seš skvělou prodlouženou rukou trenéra na hřiště. Víš co hrát. Poslední dobou  z tebe srší sebevědomý a to si ukázal tvým  přizpůsobením stylu zalívání, neskutečný. Za týden se nebál to ve hře decentně použít a vždy nekompromisně na zem. I přesnost nahrávek je daleko lepší.

Vzkaz pro všechny zní vydržte a žijte volejbal jako doposavaď!