O víkendu jsme cestovali na opačnou stranu republiky než naši junioři. Gratuluji juniorům za suverénní výkony. V Novém Jičíně nás první zápas čekala prázdná tělocvična, jelikož se soupeř z BlueVolley Ostrava opozdil, tak se pokračovalo v rozpisu a druhý zápas jsme bojovali proti VK Ostrava. Náš výkon mě nadchl, a tak vem čert, že po drobných chybách prohráváme 2:0. V tomto zápase bych chtěl vypíchnout výkon našeho kapitána Mikuláše Zedníčka, který zvládl celý zápas od přihrávat a pomoci svým mladším spoluhráčům.
Dlouhá pauza, kterou jsme nabourali testováním fyzických předpokladů na nově opravené hale ABC. Naši kluci nikdy tyto testy neprováděli, tak nemohu srovnávat. Samozřejmě v této složce máme rezervy.
Po Pauze jdeme na Brno, asi na jednoho z favoritů samotné soutěže. Najednou je to jiný sport, musíme hrát na síti a odvážně hrát ve všech činnostech. A jde nám to. Prohráváme 2:0.
Zápasy s Letohradem, GreenVolley a BlueVolley prohráváme 2:0. tím pro nás první den končí bez vítězství.
Neděle se nese v duchu bojů o 9. až 12. místo. První zápas hrajeme s předposledním týmem z 2. skupiny a to s Novým Jičínem. Po skvělém výkonu prohráváme první set 25:23, druhý set jsme udělali velký počet chyb na podání i na útoku a tak zápas prohráváme 2:0. Poslední zápas turnaje hrajeme proti Svitavám. Zápas se dostal do rozhodující třetí sady. Tak jsme konečně poznali vítězství. Ve třetím setu měníme strany za stavu 8:2 pro nás. Ano musím se přiznat, že v ten moment jsem už věřil v první vítězství na turnaji. Bohužel, soupeř nás zatlačil podáním a vydržel to. Třetí set prohráváme 15:11. V tomto zápase chci vypíchnout výkon Filipa Šiljega, který svou připraveností hrát, odvahou a chutí konečně někoho porazit dal našemu týmu naději do dalších turnajů.

Sestava: Zedníček, Prudek, Stehno, Sobotka, Novotný, Šiljeg, Pospíšil, Novák, Svoboda, Homola, Trojan

Klukům patří velký dík za výkon i za celkové vystupování na turnaji, teď je hlavně na mě abychom se příště prezentovali hrou, která dosáhne na víc bodů, než na tomto turnaji.